DZIEŃ BAŚNI
26 marca 2015 roku odbył się w naszym przedszkolu Dzień Baśni. Wszystkie przedszkolaki przyszły w strojach bajkowych. Baśniowy dzień rozpoczął się kolorowaniem kredkami i brokatem postaci z popularnych bajek dla dzieci. Następnie przedszkolaki wysłuchały bajki ,,Jaś i Małgosia”. Po bajce nadszedł czas na zabawy taneczne przy piosence ,,Abrakadabra”. Dzieci rozwiązywały również zagadki słowne, nagradzane pysznymi cukierkami. Dużo radości sprawiła dzieciom zabawa ,,Bajkowi przyjaciele”, która polegała na odgadywaniu z jakiej bajki pochodzi dana postać. Nagrodą za prawidłową odpowiedź był kwiatek z lizakiem. Inna zabawa w tym dniu to: ,,Czarodziejska butelka” - rozwiązywanie rebusów. Baśniowy dzień był pełen słodkości: cukierków, lizaków, pysznego ciasta z galaretką oraz czekoladowych jajeczek rozdawanych przez Czerwonego Kapturka - Blankę.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!