WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI
Dnia 8 maja 2015 r. odbyła się wycieczka do biblioteki publicznej oraz biblioteki szkolnej w Mstowie. Przedszkolaki dzięki pani Wiesławie Skrzeszowskiej, która pracuje w bibliotece publicznej, dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza, zaznajomione zostały z podstawową wiedzą dotyczącą funkcjonowania biblioteki. Dzieci były bardzo zainteresowane tematem, zadawały pytania, oglądały książki dla najmłodszych. Na zakończenie spotkania poczęstowano ich cukierkami. Następnie udaliśmy się do SP w Mstowie, w celu obejrzenia biblioteki szkolnej. Była piękna, słoneczna pogoda, więc poszliśmy na plac zabaw obok Urzędu Gminy. Spotkaliśmy tam dzieci z Publicznego Przedszkola w Mstowie oraz dzieci z klas 0 z Mstowa. Wspaniale bawiliśmy się na placu zabaw wyposażonym w nowe sprzęty do ćwiczeń.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!