Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

Ocena 0/5

Dnia 8 maja 2015 r. odbyła się wycieczka do biblioteki publicznej oraz biblioteki szkolnej w Mstowie. Przedszkolaki dzięki pani Wiesławie Skrzeszowskiej, która pracuje w bibliotece publicznej, dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza, zaznajomione zostały z podstawową wiedzą dotyczącą funkcjonowania biblioteki. Dzieci były bardzo zainteresowane tematem, zadawały pytania, oglądały książki dla najmłodszych. Na zakończenie spotkania poczęstowano ich cukierkami. Następnie udaliśmy się do SP w Mstowie, w celu obejrzenia biblioteki szkolnej. Była piękna, słoneczna pogoda, więc poszliśmy na plac zabaw obok Urzędu Gminy. Spotkaliśmy tam dzieci z Publicznego Przedszkola w Mstowie oraz dzieci z klas 0 z Mstowa. Wspaniale bawiliśmy się na placu zabaw wyposażonym w nowe sprzęty do ćwiczeń.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI  11 Galeria aktualności WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI  10 Galeria aktualności WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI  9 Galeria aktualności WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI  8 Galeria aktualności WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI  7 Galeria aktualności WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI  6 Galeria aktualności WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI  5 Galeria aktualności WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI  4 Galeria aktualności WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI  3 Galeria aktualności WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI  2 Galeria aktualności WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności