Wycieczka do biblioteki
Dnia 22 maja 2018 r. odbyła się wycieczka do Biblioteki Publicznej w Mstowie. Przedszkolaki dowiedziały się, na czym polega praca bibliotekarza oraz zaznajomione zostały z podstawową wiedzą dotyczącą funkcjonowania biblioteki. Następnie udaliśmy się na plac zabaw obok Urzędu Gminy, zjedliśmy śniadanie wiosennie, piknikowo czyli na trawie. Po zjedzeniu pysznych kanapek i słodyczy super bawiliśmy się na placu zabaw.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!