Andrzejki
30 listopada 2018 r. obchodziliśmy Andrzejki. Dzieci poznały tradycje andrzejkowe a potem przenieśliśmy się w magiczny świat wróżb i zabaw. Przedszkolaki dowiedziały się co je czeka w przyszłości dzięki zabawie "Kwiatowa wróżka" oraz wybieraniu kubeczków, pod którymi znajdowały się różne rekwizyty. Następnie rzucały monetami do wody, by spełniły się ich marzenia. Dzieci losowały też serca, by dowiedzieć się jaki będzie ich zawód, gdy dorosną. Nastepną wróżbą było poznanie imienia przyszłej żony lub męża. Nie mogło oczywiście zabraknąć ustawiania ustawiania butów i lania wosku. Nasze przedszkolaki wiedzą, że takie wróżby należy traktować z przymrużeniem oka, ale ten dzień dostraczył nam wielu pozytywnych emocji i był okazją do dobrej zabawy


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!