Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Wigilia

Ocena 0/5

22 grudnia 2020 roku w siedleckim przedszkolu wszystkie dzieci z radością oczekiwały na spotkanie wigilijne. Po obejrzeniu bajki ,,Rudolf czerwononosy” i wysłuchaniu piosenek o tematyce świątecznej przedszkolaki złożyły wszystkim obecnym piękne życzenia. W tym dniu nie zabrakło  świątecznych przysmaków: pachnących miodem, czekoladą i imbirem pierniczków, które upiekła pani Magda Zgardzińska. Pani Paulina Sojda przygotowała dla dzieci pyszne ciasto z jabłkami i kolorowe pierniki. Pani Agnieszka Bilnicka podarowała mandarynki, a czekoladowe cukierki zajadaliśmy dzięki pani Magdalenie Osuchowskiej. Po słodkościach nadszedł czas na zabawę i wykonanie reniferków z rolek, bibuły karbowanej i  drucików kreatywnych. Następnie smakowaliśmy dania wigilijne: barszcz czerwony z uszkami oraz rybę z duszoną kapustą. Święta Bożego Narodzenia już blisko, dziś poczuliśmy troszeczkę ich wielką magię i czar. Pamiętamy również o osobach samotnych, dla których wykonaliśmy karty świąteczne w ramach akcji Razem na święta.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Wigilia 16 Galeria aktualności Wigilia 15 Galeria aktualności Wigilia 14 Galeria aktualności Wigilia 13 Galeria aktualności Wigilia 12 Galeria aktualności Wigilia 11 Galeria aktualności Wigilia 10 Galeria aktualności Wigilia 9 Galeria aktualności Wigilia 8 Galeria aktualności Wigilia 7 Galeria aktualności Wigilia 6 Galeria aktualności Wigilia 5 Galeria aktualności Wigilia 4 Galeria aktualności Wigilia 3 Galeria aktualności Wigilia 2 Galeria aktualności Wigilia 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności