Piłkę odbijamy - Paulinie pomagamy!
Publiczne Przedszkole w Siedlcu zostało nominowane do challenge Piłkę odbijamy - Paulinie pomagamy! przez ZSP nr 2 w Częstochowie. Celem tego przedsięwzięcia jest podbijanie piłki dowolną techniką (5 razy lub więcej, wg uznania, w zależności od możliwości dzieci). Przystąpiliśmy do wykonania zadania w dniu 15.12.2020 r. Odbijaliśmy wszyscy kolorowe piłeczki w sali przedszkolnej. Następnie wpłaciliśmy pieniądze na konto zbiórki siepomaga.pl. Nominowane przez nas placówki to: Przedszkole w Wancerzowie oraz ZSP w Małusach Wielkich.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!