Wigilia
22 grudnia 2020 roku w siedleckim przedszkolu wszystkie dzieci z radością oczekiwały na spotkanie wigilijne. Po obejrzeniu bajki ,,Rudolf czerwononosy” i wysłuchaniu piosenek o tematyce świątecznej przedszkolaki złożyły wszystkim obecnym piękne życzenia. W tym dniu nie zabrakło świątecznych przysmaków: pachnących miodem, czekoladą i imbirem pierniczków, które upiekła pani Magda Zgardzińska. Pani Paulina Sojda przygotowała dla dzieci pyszne ciasto z jabłkami i kolorowe pierniki. Pani Agnieszka Bilnicka podarowała mandarynki, a czekoladowe cukierki zajadaliśmy dzięki pani Magdalenie Osuchowskiej. Po słodkościach nadszedł czas na zabawę i wykonanie reniferków z rolek, bibuły karbowanej i drucików kreatywnych. Następnie smakowaliśmy dania wigilijne: barszcz czerwony z uszkami oraz rybę z duszoną kapustą. Święta Bożego Narodzenia już blisko, dziś poczuliśmy troszeczkę ich wielką magię i czar. Pamiętamy również o osobach samotnych, dla których wykonaliśmy karty świąteczne w ramach akcji Razem na święta.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!