Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Mikołaj

Ocena 0/5

6 grudnia 2022 roku przedszkole w Siedlcu odwiedził Mikołaj. Przedszkolaki powitały długo oczekiwanego gościa piosenką ,,A Mikołaj pędzi”. Następnie Mikołaj wręczył dzieciom prezenty a przedszkolaki podziękowały pięknymi laurkami. Mikołaja pożegnaliśmy  piosenką ,,Jesienny pociąg” a potem jedliśmy pyszne babeczki przygotowane przez panią Ewelinę Kuban-Bekus.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Mikołaj 14 Galeria aktualności Mikołaj 13 Galeria aktualności Mikołaj 12 Galeria aktualności Mikołaj 11 Galeria aktualności Mikołaj 10 Galeria aktualności Mikołaj 9 Galeria aktualności Mikołaj 8 Galeria aktualności Mikołaj 7 Galeria aktualności Mikołaj 6 Galeria aktualności Mikołaj 5 Galeria aktualności Mikołaj 4 Galeria aktualności Mikołaj 3 Galeria aktualności Mikołaj 2 Galeria aktualności Mikołaj 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności