Zbiórka elektrośmieci
W czerwcu siedleckie przedszkole aktywnie uczestniczyło w akcji „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Ogólnopolska akcja to projekt ekologiczny i edukacyjny, którego celem jest zachęcenie dzieci i rodziców do promowania zachowań proekologicznych oraz podnoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Organizatorem akcji jest Firma Green Office Ecologic, która zajmuje się zbieraniem i przetwarzaniem zużytego sprzętu elektrycznego. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom i rodzicom, którzy dostarczyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny do przedszkola. Dzięki tej akcji możemy zdobyć sprzęt sportowy dla dzieci.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!