Mikołaj
6 grudnia 2022 roku przedszkole w Siedlcu odwiedził Mikołaj. Przedszkolaki powitały długo oczekiwanego gościa piosenką ,,A Mikołaj pędzi”. Następnie Mikołaj wręczył dzieciom prezenty a przedszkolaki podziękowały pięknymi laurkami. Mikołaja pożegnaliśmy piosenką ,,Jesienny pociąg” a potem jedliśmy pyszne babeczki przygotowane przez panią Ewelinę Kuban-Bekus.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!