OLIMPIADA PRZYRODNICZA
Dnia 26 czerwca 2014 r. w Publicznym Przedszkolu w Siedlcu odbyła się Olimpiada Przyrodnicza. Dzieci odpowiadały na przygotowane pytania z zakresu przyrody, rozwiązywały zagadki słowne, wykonywały zadania w indywidualnych kartach pracy. Po zmaganiach i trudach przedszkolaków w walce o zwycięstwo wyłoniono zwycięzców. Zwycięzcy otrzymali nagrody: zabawki do piasku, piłki, pozostali uczestnicy otrzymali słodycze.
Grupa 5-6 latków:
I miejsce- Jakub Banaś
II miejsce- Wiktor Zwolski
III miejsce- Amelia Jaksender
Grupa 3-4 latków:
I miejsce- Marysia Choryłek
II miejsce- Ola Rospądek
III miejsce- Zuzanna Tomza oraz Kaja Liberda

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!