Andrzejki
30 listopada 2020 roku w siedleckim przedszkolu odbyły się zabawy i wróżby Andrzejkowe. Dzieci poznały staropolskie zwyczaje oraz przysłowia związane z Andrzejkami. Tego dnia pojawiły się wróżby: ,,Kim będę w przyszłości?”, ,,Imię żony/męża”, ,,Czarodziejska studnia z monetami”, ,,Kostka marzeń”, ,,Buciki”. Dzieci kolorowały również obrazki przedstawiające dawne, zapomniane wróżby. Na zakończenie tradycyjnie laliśmy wosk przez klucz.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!