Mikołajki
4 grudnia 2020 roku obchodziliśmy w siedleckim przedszkolu Mikołajki. Ten długo oczekiwany dzień rozpoczęto od przedstawienia teatralnego ,,Pinokio”, które dzieci obejrzały na tablicy interaktywnej. Po bajce nadszedł czas na słodki poczęstunek. Przedszkolaki z apetytem zajadały cukierki i słodkie, kolorowe babeczki, które upiekła pani Patrycja Piasecka. Następnie dzieci obejrzały krótki filmik, na którym Święty Mikołaj złożył wszystkim życzenia i obiecał wspaniałe prezenty. Główny bohater dnia poprosił o piosenkę, przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi utwór ,,Przyjedź do nas Mikołaju”. Pomocnice Mikołaja – Dorotka i Ola wręczyły dzieciom paczki ze słodyczami i zabawkami. Dziewczynki otrzymały pastelowe samoloty z laleczkami, a chłopcy tory wyścigowe i samochodziki. Magia tego wspaniałego dnia i ogromne emocje dzieci zaczarowały świat wokół...


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!